Uber відкриє агентство з найму тимчасового персоналу

341
K.Fund Media
У Uber Works можна буде підібрати працівників для заходів – офіціантів, охоронців, хостесс, прибиральників і не тільки

Uber вирішив розширювати свої сервіси. У планах – створити аналог глобального агентства з найму тимчасових працівників на різні заходи й на аутсорс, повідомляє Business Insider з посиланням на Financial Times.

Uber Works, як називається епохальний новий проект компанії, планують реалізувати після виходу компанії на IPO.

За даними FT, пілот проекту вже певний час обкатують у Чикаго й Лос-Анджелесі.

Uber оцінили в $120 млрд для виходу на біржу в 2019 році

Сервіс стане посередником між компаніями, що шукають собі тимчасовий персонал, і працівниками – охоронцями, офіціантами, хостес, прибиральниками тощо.

Клієнт зможе вибрати в додатку потрібний йому вид послуги, час і місце заходу, а сервіс зв’яже замовника з працівниками відповідного профілю, які вільні в необхідний час.

охранники и официанты
www.kadena.af.mil

Uber робить акцент на тому, що така модель є гнучкішою – охоронці та офіціанти самі можуть вибрати відповідні години підробітку.

Модель бізнес-відносин працівників і сервісу буде аналогічною таксі: водії укладають договори незалежних підрядників і самі сплачують податки.

І саме за цю модель компанію жорстко критикують профспілки таксистів у США та інших країнах: у таксистів Uber відсутні соцпакет, лікарняні, відпустки та інші гарантовані привілеї штатних працівників.

Нагадаємо, після кількох програних судів у ЄС Uber, визнаний транспортною, а не сервісною компанією, вже був змушений запроваджувати соціальні гарантії, лікарняні та ліцензування. Водночас таксистам компанії донарахували мільйони євро податків.

Поділитися: