Uber в Лондоні виграв суд за ліцензію

237
www.reuters.com
Судовий розгляд тривав два дні. Ліцензію надали на 15 місяців і з умовами

Увечері у вівторок, 26 червня, судовий розгляд в магістратському суді Вестмінстера закінчився перемогою глобального таксі-сервісу Uber, відзначає Reuters.

Головний суддя Емма Арбутнот постановила, що міська транспортна служба Лондона Transport for London (TfL) повинна відновити компанії ліцензію на перевезення в Лондоні. Однак лише на 15 місяців замість п’яти років і за умови незалежної перевірки кожні шість місяців.

Європейський суд визнав Uber транспортною службою

Крім того, Uber буде зобов’язаний проводити навчання водіїв таксі, які вже працюють і нових, та інформувати регулятора про будь-які серйозні порушення.

Водночас мер Лондона Садік Хан задоволений, що суд «підтвердив» вересневе рішення регулятора не продовжувати ліцензію Uber: «Компанії дали випробувальний термін: ліцензія на 15 місяців має чіткий набір умов, які TfL буде ретельно контролювати і забезпечувати дотримання».

мер Лондона Садік Хан
www.nbcnews.com

«Я вважаю, що правила гри мають бути одні для всіх, незалежно від розмірів і потужності бізнесу», – заявив він.

Представник Uber у суді заявив, що компанія задоволена рішенням суду. Він визнав, що позбавлення ліцензії в результаті багатьох порушень у веденні бізнесу було справедливим, однак з тих пір компанія багато поліпшила і готова надалі співпрацювати з TfL.

Нагадаємо, восени минулого року після заборони на роботу Uber змінив місцеве керівництво, зобов’язався інформувати поліцію про серйозні інциденти та запровадив цілодобову телефонну службу підтримки. Крім того, у Великій Британії та Європейському Союзі таксі-сервісу довелося запровадити обов’язкові регулярні медогляди водіїв і техогляди машин, обмежити тривалість робочої зміни і передбачити медстраховки для персоналу.

У Лондоні на Uber працює близько 45 тис. водіїв.

Конфлікти з місцевою владою в усьому світі наклалися на конфлікт з акціонерами, і новому главі компанії Дарі Хосровшахі довелося попрацювати миротворцем заради нових інвестицій.

Ситуація вирішилася лише наприкінці грудня.

Поділитися: