Uber просить кредиторів знизити відсоток за позикою в $1,13 млрд

195
www.shutterstock.com
Компанія виплачує борг за ставкою в 400 базисних пунктів, що вище ставки LIBOR

Американська корпорація Uber, найбільший таксі-сервіс в світі, намагається знизити процентну ставку за строковим кредитом у розмірі $1,13 млрд, який йому необхідно виплатити до 2023 року, повідомив Bloomberg із посиланням на анонімні джерела.

Нахабний новатор: історія Тревіса Каланіка і компанії Uber з книги «Дика гонка»

Uber взяв кредит у 2016 році й сьогодні виплачує його за ставкою в 400 базисних пунктів, що навіть вище ставки LIBOR (банківська ставка, за якою лондонські банки дають кредити один одному. – Прим. Автора). Компанія має намір знизити показник до 350-375 базисних пунктів.

Паралельно таксі-гігант виплачує другий кредит у розмірі $1,5 млрд, який він взяв в березні за аналогічною ставкою в 400 базисних пунктів і має погасити до 2025 року.

Uber зробив таку пропозицію кредиторам на телефонній конференції з американським банком Morgan Stanley. У разі позитивної відповіді таксі-гігант зможе знизити кредитний тягар за однією з позик, відзначає Bloomberg.

Нагадаємо, що Uber озвучив пропозицію про рефінансування на наступний день після відмови від інвестицій мільярдера Воррена Баффета в розмірі $3 млрд.

Uber хоче повернутися в Абу-Дабі після дворічної перерви.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: