Uber підняв тарифи в Україні

124
img-fotki.yandex.ru
Поїздки на таксі Uber подорожчали в п’яти українських містах

У п’ятницю, 27 листопада, американська компанія Uber, що володіє найбільшим онлайн-сервісом таксі, оголосила про підвищення цін на поїздки в п’яти містах України: Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі та Харкові.

Зростання тарифів стосується лише найдешевшої категорії автомобілів сервісу – uberX.
Своє рішення Uber пояснила необхідністю «збільшити кількість автомобілів і зменшити час подачі авто».

Мінімальна вартість поїздки на таксі Uber в Києві збільшилася з 30 грн до 40 грн. Зокрема, ціна подачі машини сервісу зросла на 4,5 грн – до 25 грн. Ціни за один кілометр і одну хвилину в дорозі не змінилися.

У Дніпрі одна поїздка на Uber коштуватиме як мінімум в 35 грн (раніше – 30 грн), вартість подача авто збільшилася з 15 грн до 23 грн. Разом із тим ціна 1 км шляху знизилася на 0,5 грн – до 4 грн.

Нахабний новатор: історія Тревіса Каланіка і компанії Uber з книги «Дика гонка»

У Львові мінімальна вартість поїздки тепер становить 35 грн (раніше – 30 грн), подача авто – 21 грн (раніше – 16 грн).

У Запоріжжі, як в Дніпрі і Львові, економ-поїздка на Uber подорожчала на 5 грн – до 30 грн. Подача машини сервісу подорожчала з 16 грн до 21 грн, одна хвилина в дорозі – з 0,9 грн до 1 грн, один кілометр – з 3,5 грн до 3,7 грн.

У Харкові тарифи uberX також змінилися: мінімальна вартість поїздки тепер становить 40 грн, подача авто – 30 грн, ціна однієї хвилини в дорозі – 0,9 грн, вартість за один кілометр – 3,5 грн.

Як відомо, Uber вийшов на український ринок в 2016 році. Зараз таксі-сервіс доступний в семи українських містах: Києві, Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.

Як ми писали раніше, 12 листопада рада директорів найбільшого онлайн-сервісу таксі Uber схвалив інвестиційну пропозицію консорціуму SoftBank.

З іншого боку, 21 листопада керівництво Uber зізналося, що в жовтні 2016 року хакери викрали особисті дані 50 млн клієнтів і 7 млн ​​водіїв сервісу.

 

Джерело: Uber
Поділитися: