Uber пересадить водіїв у Лондоні на електрокари до 2025 року

460
Casey Gutteridge. Uber
Таксі-гігант запроваджує збір «на чисте повітря», щоб виручити додаткові кошти на купівлю «зеленого» авто

Американська корпорація Uber, найбільший таксі-сервіс у світі, має намір пересадити всіх своїх водіїв у Лондоні на електрокари до 2025 року, повідомив The Guardian.

Uber підбирає місто для запуску літаючих таксі

Таксі-сервіс запроваджує додатковий збір «на чисте повітря» в розмірі 15 пенсів за милю (19 центів, або близько 5 грн за 1,6 км), щоб допомогти водіям виручити додаткові кошти на покупку електрокарів. Таким чином, за середньостатистичну поїздку в 3 милі вони зароблять 45 пенсів на майбутнє авто.

За попередніми підрахунками, співробітники таксі-сервісу за робочого графіка 40 годин на тиждень зможуть упродовж двох років додатково виручити £3 тис. У результаті Uber планує заснувати фонд з капіталом £200 млн, який 450 тис. водіїв зможуть використовувати для купівлі електрокарів до 2021 року.

Таксі-гігант уже заявив, що розпочав переговори з постачальниками про ціни на електрокари і умови поставки. Глава Uber Дара Хосровшахі додав, що водії зможуть використовувати виручені кошти на інші «зелені» ініціативи.

«Ми не покладемо їх у банк», – наголосив Uber.

Майбутній фонд на купівлю електрокарів стане частиною екологічної ініціативи компанії. З його допомогою Uber має намір не лише закріпити свою позицію в Лондоні, а й боротися із забрудненням повітря в британській столиці.

Нагадаємо, що Uber у Лондоні виграв суд за ліцензію після розгляду судом апеляції. 

Поділитися: