Uber готується вийти на біржу в 2019-му

192
K.Fund Media
І продовжує модернізацію своїх безпілотних таксі

Найбільший таксі-сервіс Uber Technologies Inc готується вийти на IPO в 2019 році і не планує продавати окремі підрозділи, в тому числі Advanced Technologies Group, яка займається розробленням систем безпілотного водіння для авто.

Про це Reuters заявив генеральний директор компанії Дара Хосровшахі.

Uber розраховує до кінця року відновити випробування безпілотних автомобілів, які компанія змушена була припинити після березневої аварії зі смертельним наслідком в Арізоні.

Амбіції через край: Uber намір стати універсальним транспортним додатком

У серпні одним з інвесторів мільярдного стартапу стала японська корпорація Toyota, її $500 млн призначені саме для продовження розроблення безпілотників.

Зараз Uber, за словами Хосровшахі, збирає документи про відповідність «системним» вимогам до публічної компанії. «Наші темпи зростання не мають собі рівних. Зараз ми на шляху до IPO в наступному році, ринкові умови сприятливі», – сказав він.

Крім того, розробники Uber готують оновлення програмного забезпечення, яке допоможе системі одразу виявити нетипову поведінку машини на GPS-треку, щоб швидко зв’язатися з водієм або пасажирами в разі збою, наприклад, тривалої несподіваної зупинки під час поїздки.

Нагадаємо, влада Нью-Йорка припинили видавати нові ліцензії таксі-сервісам через перенасичення ринку.

Потенційним акціонерам компанії варто пам’ятати, що в Uber близько $3 млрд невиплачених кредитів.

Поділитися: