Uber готовий обмежити робочий день водіям, щоб уникнути заборони в Лондоні

137
news.sky.com
Петиція на підтримку таксі-сервісу зібрала понад 650 тис підписів за два дні

Міжнародний таксі-сервіс Uber, якому лондонська влада має намір з жовтня заборонити працювати в місті, закликав мерію британської столиці піти на компроміс. Компанія готова йти на поступки чиновникам: підвищити безпеку поїздок та ввести соціальний пакет для водіїв, щоб зберегти ліцензію.

«Нам би хотілося зустрітися і разом вирішити проблему», – звернувся в неділю до влади Лондона гендиректор британського підрозділу Uber Том Елвідж.

Організація «Транспорт для Лондона» (TfL), регулятор пасажирських перевезень, відмовилася коментувати слова Елвіджа. У мерії заяву керівника Uber сприйняли з надією на щасливий кінець ситуації.

Попередник Хосроушахі на посаді глави Uber Тревіс Каланік пішов у відставку після секс-скандалу

У п’ятницю TfL відмовила Uber продовжити термін ліцензії, який спливає 30 вересня. Службі закидають, що вона недостатньо суворо карає водіїв-порушників, не стежить за їх здоров’ям та техстаном автопарку. Компанію також звинуватили у використанні секретної програми Greyball, щоб не возити чиновників та поліцейських.

Uber пообіцяв оскаржити рішення регулятора в суді і запустив онлайн-петицію до мера Лондона Садіка Хана із закликом «врятувати» сервіс. За два перших дні вона зібрала понад 650 тис голосів на підтримку. Однак очільник міста не став чекати необхідного 1 млн підписів і ще в суботу заявив, що скасує заборону Uber.

У понеділок, 25 вересня, глава компанії Дара Хосроушахі від імені Uber звернувся до лондонців з листом, в якому попросив городян “пробачити Uber всі помилки, що були в минулому».

Втрата Лондонського ринку може призвести до серйозних фінансових втрат для компанії.

IT-гігант Google розглядає можливість інвестицій в головного конкурента Uber на американському ринку – додаток Lyft.

 

Джерела: The TimesBusinessinsider
Поділитися: