У Житомирській області з’являться три сонячних електростанції загальною потужністю 65 МВт

398
www.s.032.ua
Інвестори витратять на реалізацію проектів понад $60 млн

З початку року влада Житомирської області уклала угоди на будівництво в регіоні трьох сонячних електростанцій загальною потужністю 65 МВт.

6 лютого губернатор Житомирської області Ігор Гундич підписав меморандум з бельгійською компанією Upgrade Energy, яка побудує сонячну електростанцію на території Меленівської сільради Коростенського району.

Проектна потужність електростанції – 25-30 МВт, очікуваний обсяг інвестицій – $25,8 млн – $29,5 млн. Проект створить до 45 робочих місць.

«Зелене» світло майбутнього: 3 книги про перспективи енергетики від інноваторів

15 лютого було підписано меморандум про будівництво на території Хорошівської об’єднаної територіальної громади сонячної електростанції потужністю 20 МВт.
Проект реалізовуватиме французька компанія Global Ecopower.

Минулого року в області стартувала програма стимулювання населення використовувати сонячну енергію. Власники сонячних електростанцій, панелей і батарей, які купили обладнання в кредит, можуть отримати від обладміністрації компенсацію в розмірі 15-20% від суми покупки.

За час роботи програми в області з’явилося 62 приватні електростанції, а 31 власник вже скористався програмою підтримки.

Як ми писали раніше, ЄБРР виділив €17,3 млн на будівництво сонячної електростанції під Львовом і €25,9 млн на три сонячних електростанції у Вінницькій області.

А у Вінниці збудують завод сонячних панелей.

 

Джерело: Житомирська ОДА
Поділитися: