У жовтні українські стартапери та іноземні інвестори зберуться на Kyiv Investment Week

402
K.Fund Media
Вісім заходів відвідають понад 3 тис. учасників і 130 спікерів із країн Європи, США та Азії

Українські стартапери та підприємці отримали шанс заявити про себе міжнародним інвесторам.
З 15 по 19 жовтня в Києві відбудеться міжнародний інвестиційний тиждень – Kyiv Investment Week, який організовує інноваційний парк UNIT.City.

Організатори обіцяють на п’ять днів перетворити Київ на європейську столицю бізнесу і стартапів. У рамках Kyiv Investment Week відбудуться вісім заходів, які зберуть понад 3 тис. учасників і 130 спікерів із країн Європи, США та Азії.

Надихнись: у Києві відкрився новий кампус UNIT.city з коворкінгом Chasopys.UNIT

Серія ділових зустрічей і tech-подій для інвесторів, представників фондів, бізнес-ангелів, стартапів і підприємців з усієї Європи допоможе якнайкращим чином презентувати Україну іноземним інвесторам.

Ключові події програми – це 5-й Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) і UNIT Investment Summit.
Головна мета КМЕФ, який заплановано на 18-19 жовтня, – підвищити інвестиційну привабливість України.

UNIT.City
UNIT.City.

UNIT Investment Summit відбудеться 16 жовтня в інноваційному парку UNIT.City. Під одним дахом зберуться інвестори із сумарним капіталом понад $300 млн.

Серед спікерів – венчурний інвестор і партнер глобального акселератора 500 Startups Еніс Халлі й директор стартап-програм університету Берклі в США Рік Расмуссен.

30 провідних інвесторів Європи відберуть 30 стартапів, які запросять на саміт. Десять заздалегідь відібраних команд представлять свої проекти міжнародним інвесторам. Гості зможуть набратися досвіду у представників технологічних екосистем з Польщі, Естонії, Литви, Білорусі та України.

Генеральний директор і керуючий партнер UNIT.City Макс Яковер упевнений, що один з головних недоліків української стартап-екосистеми – нестача венчурного капіталу. На його думку, подія дасть можливість «познайомити міжнародних партнерів з українськими компаніями і залучити ще більше інвестицій в IT-галузь».

UNIT.City: українські підприємці про невдачі і як їх долати.

В Україні стартував конкурс fintech-стартапів з призовим фондом в $20 тис.

Поділитися: