У їдальні Google з’явилися Android-бургери

135
i.ytimg.com
Інтернет-компанія креативно відповіла на глузування в Twitter

У кафетерії представництва корпорації Google в Сіетлі (штат Вашингтон, США) 3 листопада почали подавати Android-бургери. У новій страві порушено прийняту черговість шарів у чизбургері: сир лежить під котлетою.

Дивний сендвіч з’явився внаслідок суперечки у Twitter про правильний емодзі-бургер, що виникла за тиждень до цього – після посту данського блогера Томаса Баекдала (11,4 тис. фоловерів).

Публікація звертала увагу, що в наборі емодзі з мобільного месенджера Google шматочок сиру в «чизбургері» розташований під котлетою, тоді як в аналогічному смайлику в iPhone дотримано «класичного» порядку шарів. Коментуючи протистояння, The Verge назвало «рецепт» Google злочином проти смаку і кулінарної фізики.

Кількаденна онлайн-дискусія сягнула апогею, коли гендиректор Google Сундар Пічаї пообіцяв особисто виправити «чізбургер» на Android-девайсах, якщо учасники суперечки домовляться із приводу найбільш правильної черговості інгредієнтів у ньому. Однак розмови ні до чого не привели.

Бургер, що з’явився в меню їдальні інтернет-гіганта, на відміну від смайлика в «гуглофонах», не посипаний кунжутом. Відгуків про смакові якості страви наразі немає.

Раніше ми писали, що Google запустив бібліотеку об’ємних і «доповнених» зображень.

 

Джерело: The Verge
Поділитися: