У США стартував перший інвестиційний рейтинг криптовалют

151
bitnovosti.com
«Деякі оцінки стануть сюрпризом», – попереджає рейтингове агентство Weiss Ratings

Американська компанія Weiss Ratings у середу, 24 січня, запустила перший в історії інвестиційний рейтинг основних криптовалют.

За даними компанії, оцінка токенів ґрунтуватиметься на математичній моделі, яка аналізувала тисячі показників для кожної криптовалюти, їх застосуванні й довгострокових тенденціях зміни котирувань.

До класифікатора Weiss Ratings увійшли 74 криптовалюти, в тому числі найпопулярніші – Bitcoin, Ethereum (ефір), Ripple, Bitcoin Cash, Cardano, NEM, Litecoin, Stellar, EOS, IOTA, Dash, NEO, TRON, Monero і Bitcoin Gold.

Рейтинг Fortune: 7 найвпливовіших бізнесменів світу

При цьому біткойн вже отримав рейтинг C+ («чесно»), ефір – B («добре»).

«Багато криптовалют малозрозумілі, переоцінені й часто нестабільні. Прозорість ринку можуть забезпечити лише надійні й об’єктивні прогнози. Наш рейтинг, імовірно, збурить полеміку, а деякі оцінки стануть для декого сюрпризом», – наголошує президент і засновник Weiss Ratings Мартін Д. Вайс.

Незалежне агентство Weiss Ratings, засноване 1971 року, оцінює понад 55 тис. банків, кредитних спілок, акцій компаній і фондів. В агентстві наголошують, що «не приймають винагороди» від компаній, які включаються до рейтингів.

Раніше ми писали, що контроль над крипторинком обговорять на саміті «Великої двадцятки» у квітні.

Нагадаємо також, що в Білорусі у грудні легалізували криптовалютні угоди з токенами і ICO.

 

Джерело: Crowdfund Insider
Поділитися: