У середу Google запускає платіжний сервіс Android Pay в Україні

129
play.google.com
З 1 листопада українські власники смартфонів із NFC зможуть платити безконтактно за допомогою Android Pay

Google анонсував запуск в Україні Android Pay – свого глобального сервісу безконтактної оплати через смартфони – з 1 листопада. Це означає, що всі власники телефонів на Android 4.4 і вище з модулем NFC зможуть користуватися функцією в повному обсязі.

Android Pay стартував у США у вересні 2015 року. За два роки сервіс з’явився ще в 14 державах – Австралії, Бельгії, Великобританії, Ірландії, Іспанії, Канаді, Китаї (тільки в Гонконгу), Новій Зеландії, Польщі, Росії, Сінгапурі, Тайвані, Японії. До кінця 2017-го до цих країн мають приєднатися Бразилія і Південна Корея.

В Україні запуск буде здійснено достроково. Наразі додаток недоступний для скачування на території нашої країни більшості власників смартофонів із NFC.
У середу, 1 листопада, Google, Нацбанк України, ПриватБанк і представники міжнародних платіжних систем мають намір урочисто презентувати старт сервісу на прес-конференції в Києві.

ПриватБанк акцентує на тому, що саме він стане першим партнером технології в Україні.

Компанія Google ще на початку року не планувала впроваджувати Android Pay в нашій країні. Однак активний інтерес до розвитку сервісу з боку ПриватБанку і Mastercard, «наочне знайомство з технологіями банку і рівнем безготівкових розрахунків у країні» спонукали компанію прискорити впровадження сервісу, стверджує Олег Серга, прес-секретар ПриватБанку.

Платежі через NFC сьогодні підтримуються в онлайн-банкінгу Ощадбанку, ПриватБанку, Альфабанку, Кредобанку.

Google запустив власний платіжний сервіс Pay with Google, а в Індії заплатити можна навіть зі звичайного мобільного через Google Tez

Поділитися: