У Руанді дрон доставляє кров до лікарень віддалених регіонів

915
www.bloomberg.com
Компанія вже відправила понад 15 тис. контейнерів із кров'ю до 21 лікарні

Компанія Zipline International запустила перший у світі безпілотний сервіс доставки крові до лікарень Руанди (Африка) ー за допомогою спеціальних дронів, повідомив Bloomberg.

Майбутнє за дронами: новинки міжнародного авіасалону Singapore Airshow-2018

Ґрунтові гірські дороги в Руанді розмиває в сезон дощів, тому лікарні не можуть отримати кров у разі гострої необхідності.

В Руанде (Восточная Африка) компания Zipline International доставляет кровь в больницы отдаленных регионов с помощью дронов
www.bloomberg.com

Проблему вирішують за допомогою безпілотних літаків Zipline. Оператори готують замовлення і завантажують кров у дрон, потім відправляють у дорогу зі спеціальної пускової установки. Після повернення його «ловлять» на лінії контролю, а потім двоє людей розбирають дрон.

Один з представників Zipline, 27-річний Абдул Салам Нізейїмана, розуміє важливість вчасно проведеного переливання. У 1994 році його батька-тутсі вбили в ході міжнаціональної війни хуту і тутсі в Руанді.

У 2016 році стартап Zipline, заснований в Каліфорнії, після річних переговорів з владою Руанди розпочав комерційну доставку крові у країні. Відтоді компанія здійснила понад 8 тис. польотів, у рамках яких доставила понад 15 тис. контейнерів із кров’ю до 21 лікарні західної Руанди. Доставку в східні регіони почнуть після дозволу управління цивільної авіації Руанди.

Як ми вже писали, в Австралії дрон вперше врятував потопаючих.

Погода нельотна: Державіаслужба встановила обмеження на польоти дронів.

Поділитися: