У Львові побудують перший інноваційний парк Innovation District ІТ Park за $160 млн

379
www.the-village.com.ua
Офіси, бізнес-центри, конференц-зали, фуд-корт, власний готель і освітній кампус

Українські IT-генії скоро отримають ще одне місце для розвитку своїх талантів у країні. У суботу, 30 червня, у Львові розпочнеться будівництво першого найбільшого інноваційного парку міста – Innovation District ІТ Park.

Ініціатором проекту виступило об’єднання IT-компаній Lviv IT Cluster. Будівництво Innovation District ІТ Park коштуватиме $160 млн, сказано на сайті організаторів.

Зазирни всередину: як виглядає київська альтернатива кампусам Google і Apple

Інноваційний парк займе територію площею 10 га. Тут розташуються шість офісних будівель класу А площею 164 тис. кв. м, три бізнес-центри, власний готель на 120-150 номерів, а також багатофункціональна зона.

Остання включатиме торгові та спортивні центри, фуд-корт, конференц-зали та освітній кампус із сучасними лабораторіями на площі близько 4 тис. м для студентів і вчених.

Андрій Павлів

У стінах комплексу будуть працювати понад 10 тис. співробітників IT-індустрії, а також близько 4 тис. співробітників суміжних сфер діяльності.

«Будівництво ІТ Park матиме позитивний вплив на розвиток технічної освіти», – вважає глава наглядової ради Львівського IT-кластеру та глава компанії N-iX Андрій Павлів.

За задумом авторів проекту, комплекс допоможе створити атмосферу повного занурення в IT-індустрію, яка сприятиме навчанню і реалізації інноваційних проектів.

 

«Ми бачимо цей комплекс місцем для зустрічей, роботи та креативу, а у вихідні дні – місцем сімейного відпочинку», – поділився девелопер та інвестор Innovation District IT Park, Galereja Centre Володимир Женчак.

Ще до початку будівництва близько 60% площі зарезервували IT-компанії. Як стверджують ініціатори проекту, популярність зумовлена ​​браком місця для розширення. Саме тому понад 91% керівників IT-компаній у Львові хотіли б переїхати в просторіші й комфортніші офіси, відзначається в дослідженні IT Research 2.0.

Інноваційний парк буде розташований на перехресті Стрийської та Чмоли, сюди можна дістатися від аеропорту, залізничного вокзалу, університетів та історичного центру міста.

Нагадаємо, що в Києві відкрився новий кампус UNIT.city з коворкінгом Chasopys.UNIT.

UNIT.City також запускає менторську програму для стартапів.

Поділитися: