У Лондоні вуличні музиканти приймають пожертви безготівково

195
www.theverge.com
Приймаються платежі з банківських карток, смартфонів і «розумних» годинників

Міська влада Лондона запустила першу в світі безконтактну оплату пожертвувань на виступи вуличних музикантів. Щоб зробити транзакцію, достатньо піднести свою банківську картку або гаджет до невеликого платіжного терміналу.

5 незвичайних способів оплати послуг і товарів

Ініціатором проекту виступив мер Лондона Садок Хан у співпраці з організацією Busk In London і шведською платіжною системою iZettle. Упродовж останніх двох тижнів кілька вуличних музикантів Лондона тестували платіжні термінали, в тому числі виконавиця Шарлотта Кемпбелл.

«Більше людей стало підходити і робити пожертвування під час мого виступу. Поки один «платить», другий наслідує його приклад», – розповіла Кемпбелл.

В Лондоне уличные музыканты уже принимают безналичные платежи
www.mirror.co.uk

Усі платіжні термінали підключені до смартфонів або планшетів власника, щоб приймати оплату у вигляді певної суми – її встановлює відправник. Безконтактні пожертвування можна зробити з банківських карток, смартфонів і «розумних» годинників.

Це перший подібний проект, ініційований міською владою, зазначив The Verge. У планах мера Хана встановити платіжні термінали для вуличних музикантів у всіх 32 адміністративних районах Лондона.

Нагадаємо, що інтернет-холдинг Alibaba почав приймати оплату усмішками.

Apple Pay тепер доступний в Україні.

 

Джерело: The Verge

Поділитися: