У Києві стартує проект uData School – освітня програма з data science

490
www.nas.gov.ua
Учасники програми за півроку зможуть безкоштовно опанувати затребувану і високооплачувану професію

Керуючий партнер інноваційного парку UNIT.Сity Дмитро Єрьомін запустив соціальний проект uData School – освітню програму підготовки фахівців з роботи з даними.

Участь у програмі безкоштовна.

Однак майбутнім слухачам унікального курсу доведеться пройти три етапи відбору:
1) онлайн-тест з математики та основ програмування;
2) розв’язання задач офлайн;
3) співбесіда.

Для успішного проходження відбору кандидати мають знати вищу математику й основи програмування.

Відбір студентів uData School триватиме до 30 березня, а навчання стартує 11 квітня. Курс в uData School розрахований на півроку, навчання триватиме по вісім годин на день.

Викладатимуть в математичній школі доктори і кандидати наук з Інституту математики Національної академії наук України та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, а також експерти з досвідом роботи в data science-проектах.

Дмитрий-Еремин

«Ми поставили перед собою амбітну мету – створити найскладніший курс із Data Analytics, використовуючи найкращі напрацювання української математичної школи», – розповів Дмитро Єрьомін.

З третього місяця навчання студенти uData School зможуть отримувати стипендію в розмірі $500, а з четвертого – паралельно стажуватися в реальних бізнес-проектах.
 

Засновники програми стверджують, що всі випускники uData School гарантовано отримають пропозиції про працевлаштування із зарплатою від $1500 на місяць.

Головні слова 2017-го – Big Data і кібербезпека

«Важливо розуміти, що фахівці з роботи з даними – не програміст. Це насамперед талановиті математики з глибокими крос-дисциплінарними знаннями й надзвичайними аналітичними здібностями», – зазначила Ірина Зайцева, керівник проекту uData School.

Ознайомитися з деталями проекту uData School можна тут.

Як ми писали раніше, у КПІ стартував курс конструювання і програмування для школярів.

А UNIT.City запускає менторську програму для стартапів.

Поділитися: