У Києві під одним дахом зібрали інвесторів «вартістю» $300 млн

824
UNIT.City
UNIT Investment Summit відвідали близько 150 гостей з понад 20 країн

Українські стартапери отримали додатковий шанс на фінансування. У Києві зібралися інвестори, під управлінням яких перебуває понад $300 млн, у рамках проведення UNIT Investment Summit в інвестиційному парку UNIT.City.

Надихнути: в Києві відкрився новий кампус UNIT.city з коворкінгом Chasopys.UNIT

Саміт відвідали близько 150 гостей з понад 20 країн світу. Тут вони налагоджували партнерські відносини між інвесторами та IT-представниками Центральної та Східної Європи, щоб збільшити потік угод для венчурних фондів та бізнес-ангелів.

UNIT.City
UNIT.City

На саміті обговорювали свіжі тренди у сфері венчурного інвестування. Особливу увагу привернули лекції директора стартап-програм університету Берклі у США Ріка Расмуссена і співзасновника Crypto Valley Association в Швейцарії Ральфа Глабішніга.

У рамках UNIT Investment Summit відбувся конкурс стартапів, де учасники представили свої проекти інвесторам. Переможцем став проект SolarGaps, який в якості призу вирушить на конференцію Startup Fair 2019 Вільнюсі.

Саміт провели в рамках Kyiv Investment Week, яка під одним дахом зібрала українських стартаперів та іноземних інвесторів.

Нагадаємо, що UNIT.City запускає менторську програму для стартапів.

Поділитися: