У Hyperloop з’явився власний транспортний додаток

200
tctechcrunch2011.files.wordpress.com
При цьому сама система надшвидкісних поїздів досі на стадії розробки

Американська компанія Virgin Hyperloop One, розробник швидкісних вакуумних поїздів Hyperloop, спільно з картографічним сервісом HERE, що належить консорціуму автовиробників Daimler, BMW і Audi, розробила власний транспортний додаток.

Його концепція була представлена ​​на найбільшій всесвітній технологічній виставці Consumer Electronics Show (CES) 2018 у Лас-Вегасі.

Завдяки додатку пасажири зможуть спланувати оптимальний за вартістю і часом маршрут подорожі, обираючи поїздки не лише на поки що віртуальних поїздах Hyperloop, а й на наявному громадському транспорті. Крім того, планується, що згодом за допомогою програми можна буде замовити послугу таксі-сервісу Lyft.

Десять стартапів з України беруть участь в CES 2018

Розробники новинки від Virgin Hyperloop One також передбачили в ній функції замовлення та оплати квитка на надшвидкісні поїзди.

Попри відсутність самої системи поїздів Hyperloop, компанія має намір зробити додаток доступним для користувачів уже цього року.

Тим самим Virgin Hyperloop One хоче підготувати своїх майбутніх клієнтів до користування системою швидкісних вакуумних поїздів.

Як ми писали раніше, 12 жовтня Hyperloop One оголосила про партнерство з корпорацією Річарда Бренсона Virgin Group і про зміну своєї назви на Virgin Hyperloop One.

А засновник компанії SpaceX Ілон Маск має намір використовувати ракети для міжконтинентальних перельотів на Землі.

 

Джерело: TechCrunch
Поділитися: