У Харкові ввели єдиний електронний квиток

155
photo.unian.net
Система поки працює тільки в трамваях і тролейбусах

У п’ятницю, 1 грудня, в Харкові запрацювала система єдиного електронного квитка на проїзд в громадському транспорті.

Віце-мер Харкова з питань інфраструктури Євген Водовозов повідомив, що єдиний квиток вже діє в трамваях і тролейбусах. З 1 січня на цю систему перейде також місцевий метрополітен.

Незважаючи на введення електронного квитка, найближчі 3-4 місяці пасажири харківського електротранспорту ще зможуть купити квиток на проїзд у кондукторів.

«Поки працювати одночасно будуть дві системи – стара і нова. Пасажир, який ще не купив в терміналі картку, може зайти в тролейбус або трамвай і купити разовий квиток у кондуктора. Згодом паперовий квиток можна буде купити тільки на зупинці. Ми відводимо на це 3-4 місяці, у пасажирів буде можливість визначитися, як їм зручніше оплачувати проїзд», – зазначив Євген Водовозов.

Через півроку в Києві з’явиться єдиний електронний квиток на транспорт

Пасажири можуть придбати єдиний квиток в 323 терміналах на зупинках транспорту по всьому Харкову.

Харківська влада встановила в транспорті по три валідатори електронних квитків. Однак паперовий квиток можна буде відсканувати тільки у тому, що поруч з водієм.

За сумлінністю харківських пасажирів, як і раніше, будуть стежити кондуктори та контролери.

Як ми писали раніше, 26 жовтня в Києві на Троєщинської лінії швидкісного трамвая почали працювати термінали безконтактної оплати проїзду за технологією Mastercard PayPass.

1 листопада Google запустив в Україні сервіс безконтактної оплати Android Pay.

 

Джерело: Харківська міськрада
Поділитися: