У Чернівцях запустять безконтактну систему оплати проїзду в транспорті

428
travels-ukraine.com
Городяни зможуть оплачувати проїзд за допомогою банківської картки, гаджетів або картки чернівчанина

Чернівецька міська рада в партнерстві з платіжною системою Visa і «Ощадбанком» запустять першу безконтактну систему оплати проїзду в громадському транспорті в Чернівцях.

За три місяці всі міські тролейбуси та автобуси Чернівців обладнають мобільними валідаторами – вони будуть у кондуктора чи водія.

Через півроку в Києві з’явиться єдиний електронний квиток на транспорт

Городяни зможуть оплатити проїзд за допомогою безконтактних банківських карток і NFC-пристроїв – наприклад, смартфона або «розумного» годинника. Проїзд також можна оплатити за допомогою муніципальної картки чернівчанина – її доповнять транспортним додатком і транспортною картою, сказано на сайті «Ощадбанку».

Банком-еквайєром проекту став «Ощадбанк».

Підписання меморандуму з нагоди впровадження безготівкової системи оплати в громадському транспорті Чернівців
Підписання меморандуму з нагоди впровадження безготівкової системи оплати в громадському транспорті Чернівців. www.oschadbank.ua

«Впровадження електронного квитка дасть змогу упорядкувати ринок пасажирських перевезень, встановити економічно обґрунтований тариф на проїзд у громадському транспорті та забезпечити пільги на проїзд громадянам», – зазначив мер Чернівців Олексій Каспрук.

Систему реалізують у рамках проекту «Розумне і безпечне місто – Чернівці–2020».

А напередодні фіналу Ліги чемпіонів у Києві «Ощадбанк» реалізував ще один платіжний проект. У співпраці з платіжною системою Mastercard на 42 точках фудкорту НСК «Олімпійський» поставили 185 POS-терміналів.

Нагадаємо, що в 10 трамваях Львова встановили термінали для безконтактної оплати, а в Харкові запровадили єдиний електронний квиток.

Поділитися: