У 2018-му «Укрзалізниця» витратить на модернізацію 26 млрд грн

800
day.kyiv.ua
При цьому держкомпанія розраховує залучити ще $2 млрд інвестицій

У 2018 році державне підприємство «Укрзалізниця» інвестує в оновлення рухомого складу та залізничної інфраструктури України понад 26 млрд грн.

«Цього року в «Укрзалізниці» заплановані безпрецедентні інвестиції в розвиток галузі – більше 26 млрд грн», – повідомив в. о. голови правління держкомпанії Євген Кравцов.

У 2019-му 3,8 млн пасажирів приїдуть до аеропорту «Бориспіль» залізницею

Він зазначив, що цих коштів недостатньо – «Укрзалізниці» потрібно залучити ще близько $2 млрд інвестицій (тобто 52 млрд грн).

Перевізник готовий запропонувати інвесторам кілька програм для капіталовкладень.

Євген Кравцов
www.slovoidilo.ua

«Це інвестиції в тяговий рухомий склад, вантажні вагони, термінальні і вагонні комплекси. Це основні великі напрямки, співпраця за якими може принести великому бізнесу прибуток, а «Укрзалізниці» – оновлення основних фондів», – розповів Кравцов.

До кінця року парк держпідприємства поповниться 7 тис. вантажних вагонів, половина з яких буде куплена за гроші Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Загалом у 2018-2019 роках ЄБРР профінансує купівлю 7 тис. вагонів для «Укрзалізниці», якими буде управляти спеціальне спільне підприємство.

На виділені 26 млрд грн перевізник також має намір купити 60 пасажирських вагонів і дві секції електропоїздів. Ще 226 вагонів пасажирських поїздів і 100 секцій електричок будуть модернізовані.

Як ми писали раніше, «Укрзалізниця» відкрила рух новим Бескидським тунелем.

А Україна купить у General Electric 30 дизельних локомотивів.

 

Джерело: Магістраль

Поділитися: