У 2018-му український ринок e-комерції виросте на 30%

256
scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net

У році, що минає, українці витратили на покупки в інтернеті 50 млрд грн


Українська IT-компанія EVO, що володіє низкою торгових онлайн-майданчиків, прогнозує, що в 2018 році ринок електронної комерції в Україні в сегменті споживчих товарів і послуг зросте на 30%.

В абсолютних цифрах, за оцінками компанії, обсяг українського ринку e-комерції збільшиться з 50  млрд до 65 млрд грн.

У п’ятницю, 15 грудня, директор з розвитку EVO Денис Горовий на прес-конференції повідомив, що в 2017-му українці придбали на торгових майданчиках компанії (Prom.ua, Bigl.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua) на 68% більше товарів, ніж минулого року, витративши 14,2 млрд грн.

Середній чек українських онлайн-покупців зріс лише на 4% – до 962 грн. Кількість замовлень на торгових майданчиках EVO за рік зросла на 61% – до 14,8 млн.

Google запропонував ранжувати торговців-конкурентів через аукціон

Найчастіше українці замовляли в інтернеті взуття, одяг, аксесуари, електроніку й техніку, товари для дому і саду, косметику і парфумерію, а також різні подарунки.

«Тренди розвитку ринку споживчої електронної комерції: сервіс, безпека, вторинний ринок речей, а також самозайнятість і логістика. У бізнес-сегменті такими драйверами також стануть єдина платформа бізнес-можливостей і цифрові бізнес-процеси», – додав Денис Горовий.

EVO.company об’єднує майданчики prom.ua, bigl.ua, crafta.ua, zakupki.prom.ua, kabanchik.ua, vchasno.com.ua в Україні, а також в інших країнах – satu.kz, deal.by.

Як ми писали раніше, з 2013 по 2016 рік обсяг онлайн-ринку доставки готових страв в Україні збільшився майже втричі – з $35 млн до $97 млн.

Найбільший у світі ритейлер Wal-Mart підвищив ціни для онлайн-покупців зі США – тепер його товари коштують, як на сайті Amazon.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: