У 2018-му Tencent відбере у Apple звання найбільшої у світі компанії

194
image.viettimes.vn
За рік ринкова капіталізація китайського телеком-гіганта зросте вдвічі – шокуючий прогноз данських інвестбанкірів

У 2018 році вартість акцій китайської телеком-корпорації Tencent збільшиться на 100%, що дасть їй змогу стати найбільшою компанією на планеті.

Про це йдеться в доповіді «Шокуючі прогнози» від данської інвестиційної групи Saxo Bank.

Тільки в 2017-м акції китайської компанії, що володіє найпопулярнішими в Китаї месенджерами QQ і WeChat, всесвітньо відомою відеогрою League of Legends, злетіли на 120%.

Більше того, напередодні Tencent стала першою неамериканською компанією, чия ринкова капіталізація перевищила $500 млрд.

Переселення: один з трьох єдинорогів тепер народжується в Китаї

У порівнянні з 2016-м китайський телеком-гігант у третьому кварталі збільшив виручку більше ніж на 60%, а операційний прибуток – на 50%.

При цьому, підкреслюють данці, Tencent – єдина компанія з капіталізацією понад $100 млрд, що демонструє таке стрімке зростання.

За прогнозами Saxo Bank, в 2018-м Tencent коштуватиме вже більше $1 трлн. Це дасть китайській корпорації змогу посунути Apple з вершини списку найбільших компаній світу.

Як ми писали раніше, китайська інтернет-компанія Tencent 20 листопада подорожчала на $35 млрд – до $531 млрд, обійшовши за капіталізацією Facebook.

Водночас продажі iPhone X можуть довести капіталізацію Apple до $1 трлн.

 

Джерело: Home.saxo
Поділитися: