У 2018-му найкасовішим сегментом хайтека стануть супертелевізори

130
glavnoe.ua
Однак найстрімкіше зростання демонструватимуть «розумні» колонки

Американська технологічна асоціація Consumer Technology Association (GTA), організатор щорічної міжнародної виставки Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі, зробила прогноз щодо прибутковості інноваційних пристроїв на ринку США в 2018 році.

Зокрема, GTA оцінила обсяги виручки від продажів телевізорів з дисплеєм надвисокої чіткості (4K UHD TV), портативної електроніки (смарт-годинників, фітнес-трекерів), «розумних» будинків, смарт-динаміків, гаджетів віртуальної реальності та дронів.

Очікується, що найбільше грошей, як і в 2017-му, виручать продавці супертелевізорів 4K: об’єм ринку в США оцінюється в $15,9 млрд. В абсолютних цифрах цей сегмент хайтека зросте одразу на $2 млрд, що, згідно з прогнозами, стане найкращим показником.

Варто відзначити, що значну увагу супертелевізорам приділяли і на CES-2018. Так, на цій виставці південнокорейська корпорація Samsung представила 146-дюймову «скриню» під назвою The Wall. Вона стала першим у світі модульним телевізором, виконаним за технологією MicroLED.

Українські стартапи-чемпіони 2017: підсумки року

При цьому найдинамічніше зростання порівняно з 2017-м мають продемонструвати смарт-колонки типу Amazon Echo і Apple HomePod (+93%), а також «розумні» будинки (+34%).

Натомість GTA не чекає прогресу від портативної електроніки, зростання продажів якої не перевищить $100 млн за об’єму ринку в $6,4 млрд.

Як ми писали раніше, американський виробник акустичних гаджетів Stellé випустив у продаж лінійку смарт-колонок Amazon Echo Plus, оздоблених деревом або металом та інкрустованих біжутерією.

Водночас американський виробник Matrix Industries почав продавати смарт-годинник PowerWatch, який не потрібує заряджування.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: