У 2018 біткойн злетить до $60 тис. – щоб впасти до $1 тис.

636
hackernoon.com
«Біткойн кинуть на поталу вовкам» – жорстокий прогноз данського інвестиційного Saxo Bank

У наступному році курс біткойна сягне $60 тис. За монету, а його загальна ринкова капіталізація перевищить $1 трлн. Проте практично одразу після цього найпопулярніша і найбільш переоцінена криптовалюта планети впаде більше ніж на 98% – до $1 тис., тобто «до собівартості». Цей прогноз міститься в щорічних «шокуючі прогнози» від датської інвестиційної групи Saxo Bank.

«Біткойн приречений (букв. «кинутий на поталу вовкам». – K.Fund Media). Зліт біткойна та інших криптовалют став одним з найбільш приголомшливих феноменів фінансового ринку останніх років. Біткойн продовжить зростання – стрімке зростання – протягом усього 2018 року, але Росія разом з Китаєм забезпечать йому крах», – так образно аналітики Saxo Bank описують найближче майбутнє віртуальних валют.

Інвестбанк прогнозує, що на хвилі загальних спекулятивних очікувань ціна біткойна виросте приблизно на 400%.
Водночас, попереджає Saxo, слідом за стрімким сходженням біткойна відбудеться настільки ж стрімке його обвалення. Щоб зупинити витікання капіталів із фінансової системи, Китай і Росія, на думку інвестбанкірів, почнуть флангову атаку на децентралізовану екосистему криптовалюти, щоб «змістити фокус із біткойна». Спочатку вони створять власні державні криптоплатформи, а потім узагалі заборонять майнити всі інші криптовалюти, «щоб не перевантажувати електростанції».
Як би не опиралися прихильники біткойна, дві найпотужніші держмашини все одно сильніші. Saxo вважає, що державні криптовалюти в ролі реальних платіжних систем будуть стабільнішими і надійнішими. Дворічна криптовалютна лихоманка завершиться стабілізацією курсу біткойна на рівні $1 тис.

Учора курс біткойна вже злетів до $15,5 тис., а до заборони криптовалют приєдналася найпотужніша економіка Південно-Східної Азії.

 

Джерело: Home.saxo
Поділитися: