У 2017 році українська аудиторія Viber збільшилася на 11%

137
5gfuture.ru
Месенджером користується кожен другий житель України

Месенджер Viber набирає популярність серед українців. У 2017 році аудиторія його користувачів в Україні зросла на 11% порівняно з минулим роком. Зростання збереглося і в січні 2018 року: кількість реєстрацій збільшилася на 50% порівняно з аналогічним періодом роком раніше, йдеться в заяві компанії.

Загалом із січня 2017 року до січня 2018 року українські користувачі відправили до 55 млрд повідомлень – на 80% більше порівняно з минулим роком.

Користь месенджера: 10 Telegram-каналів для саморозвитку

Найчастіше користувачі надавали перевагу безкоштовним викликам усередині програми, зробивши близько 1 млрд аудіо- та відеодзвінків – удвічі більше, ніж у 2016 році. Цікавий факт: у середньому українці розмовляють більше 6 хвилин.

«Сьогодні Viber встановив кожен другий українець», – сказано в заяві компанії.
Як і міжнародні користувачі, у 2017 році 70% українських користувачів заходили в месенджер зі смартфона на базі Android, а 19% – з iPhone. 4% користувачів використовують Viber для планшетів, а 7% – для персональних ком’ютерів.

Точна кількість користувачів Viber, як і фінансові дані, не розкриваються відповідно до корпоративної інформаційної політики японської материнської компанії Rakuten Group, що працює у сфері електронної комерції і фінансових послуг.

Нагадаємо, що Google перетворив Hangouts на корпоративний месенджер.

Telegram поліпшив пошук і позбавив необхідності писати самому собі.

 

Джерело: Інтерфакс
Поділитися: