У 2017 році Amazon збільшив міжнародні продажі в 1,5 рази – до $50 млрд

131
www.reuters.com
Наявність 150 складів у всьому світі дає змогу онлайн-ритейлеру доставляти замовлення якнайшвидше, не витрачаючись на додаткові обсяги експорту

У 2017 році американська корпорація Amazon збільшила частку міжнародних онлайн-продажів більше ніж на 50% порівняно з попереднім роком, повідомив віце-президент компанії Ерік Бруссард на конференції ShopTalk в Лас-Вегасі.

Дізнайтеся, як творець Amazon Джеф Безос вибудовував імперію онлайн-ритейлу

За даними аналітиків, Amazon продав за межами США товару на $50-75 млрд. Онлайн-ритейлер поки що не розкриває офіційні цифри.

Приріст міжнародних продажів Amazon помітно випереджає зростання загальної виручки (на 31%). Таким чином, міжнародний ринок стає основним джерелом доходу американського онлайн-ритейлера.

Запорукою успішних продажів за кордоном стала наявність 150 складів у всьому світі. Товар фактично вже знаходиться поблизу потенційних покупців, і Amazon доставляє замовлення в рази швидше, не витрачаючи коштів на пересилку і експорт в одну з 13 країн, де компанія представлена ​​офіційно.

У Німеччині покупці оплачують замовлення в євро і отримують покупку швидше, ніж за відправки зі США, навів приклад Бруссард.

Amazon купить стартап з виробництва «розумних» дверних дзвінків за $1 млрд.

Amazon має намір стати провідним онлайн-ритейлером на ринку Індії.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: