У 2017 попит на блокчейн-розробників у 14 разів перевищив пропозицію

176
www.accenture-insights.nl
Кваліфіковані інженери з блокчейну нарозхват, і роботодавці готові платити будь-які гроші

Роботодавці дуже потребують блокчейн-розробників і готові добре їм платити. На кожного інженера, який розуміється на ланцюжку блоків, у 2017 році припадало 14 відкритих вакансій – друге місце за затребуваністю на міжнародному ринку праці.

Із січня минулого року потреба в блокчейн-інженерах на американському майданчику для пошуку IT-фахівців Toptal зросла на 700%. Тільки минулого місяця 40% усіх проектів з програмного забезпечення шукали фахівців зі знанням цієї технології.

5 найочікуваніших бізнес-івентів, включаючи обговорення блокчейн-технології

Його конкурент Upwork зафіксував річний стрибок попиту в 35 000%. Замовники платили за консультації з ICO і блокчейну, а також наймали фахівців для інженерних проектів.

У блокчейн-індустрії екстремально високе співвідношення «оплати і знань», а закладений капітал у рази перевищує людські ресурси, повідомив розробник смарт-контрактів Нік Сабо.

Сьогодні найбільше цінуються знання в галузі впровадження структури Hyperledger Fabric, протоколів оплати Ripple і смарт-контрактів на мові Solidity для Ethereum Virtual Machine, вважає Toptal.

При цьому такі уми необхідно максимально задіяти в блокчейн-індустрії, залучаючи до роботи «в безлічі компаній і організацій», переконаний засновник Ethereum Віталік Бутерін.

Більшість проектів таким чином будуть реалізовані, а компанії отримають своїх фахівців, вважає TechCrunch. Та й самі блокчейн-розробники залишаться в усіх сенсах слова у виграші.

Компанія подорожчала в п’ять разів, додавши слово «Blockchain» до назви.

Чарівне слово «Blockchain»: після ребрендингу акції виробника напоїв подорожчали втричі.

 

Джерело: TechCruch
Поділитися: