У 10 трамваях Львова встановили термінали для безконтактної оплати

320
www.oschadbank.ua
Львів'яни можуть оплачувати проїзд за допомогою банківської картки або смартфона на трьох трамвайних маршрутах

У Львові платіжна система Mastercard спільно з «Ощадбанком», «Львівелектротранс» і ІТ-управлінням Львівської міськради обладнала місцеві трамваї валідаторами для приймання безконтактної оплати.

Спеціальні термінали вже встановили в десяти трамваях, які курсують за трьома маршрутами: №1 (Залізничний вокзал – Центр), №8 (пл. Соборна – вул. Вернадського), №9 (Залізничний вокзал – Центр – Залізничний вокзал).

Apple Pay тепер доступний в Україні

Пасажири цих трамваїв можуть оплачувати проїзд безконтактною карткою будь-якого банку світу або смартфоном із цифровим гаманцем.

Для оплати проїзду пасажир має піднести картку або смартфон до валідатора і дочекатися звукового і світлового сигналу. Після підтвердження оплати валідатор видасть квиток.

www.oschadbank.ua

«Зараз ми говоримо про стратегію Львова як smart city. Безконтактна оплата в громадському електротранспорті – це один з етапів. Наступне – повноцінне впровадження е-квитка в усьому громадському транспорті», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Банком-еквайєром проекту виступив «Ощадбанк».

В Україні технологія безконтактної оплати Mastercard також доступна на фунікулері, лініях швидкісного трамвая і в метро Києва та в муніципальних автобусах Мукачевого.

У Києві 85 тис. поїздок в громадському транспорті щодня оплачуються безконтактними банківськими картками.

Як ми писали раніше, в Харкові запровадили єдиний електронний квиток.

А Google назвав Google Pay в київському метро одним з п’яти прогресивних проектів року.

 

Джерело: Ощадбанк

Поділитися: