Тиша та спокій: 3 поради, як зробити офіс ідеальним місцем для роботи

210
Youtube
Що заважає співробітникам бути продуктивними та як із цим боротися

Офіси вбивають продуктивність. У них неможливо зосередитися на роботі. У цьому впевнений Джейсон Фрайд — власник компанії з продажу програмного забезпечення Basecamp, співавтор бестселеру «Rework: бізнес без упереджень». На конференції TED він виступив із лекцією «Чому ми не працюємо на роботі» та пояснив, як боротися із цим явищем.

У вас більше немає робочого дня — є тільки робочі моменти

Щойно ви переступаєте поріг офісу, ваш день миттєво починає розподілятися на маленькі частини: 15 хвилин тут, півгодини— там, пройшло 20 хвилин — час йти обідати, а потім трохи поспілкуватися з колегами. Ми все це проходили. Ввечері ви оглядаєтесь на свій день і розумієте, що нічого корисного не зробили. Ну так, але на роботі ви були», – говорить Фрайд. Он запевняє, головні проблеми офісу  — менеджери та зустрічі.

Бізнесмен озвучив три пропозиції, як зробити офіс гарним місцем для роботи

1. Мовчати по четвергах. У деяких компаніях є «джинсові» п’ятниці — можливість одягатися у вільному стилі. За цим же правилом можна впровадити у офісі «мовчазні» четверги: домовитися, що протягом чотирьох годин ніхто не буде розмовляти один з одним. Цей час ідеально підходить для продуктивної роботи.

2. Спілкуватися онлайн. Щоб не відволікатися від роботи на розмови, ви можете усі питання вирішувати за допомогою електронної пошти або месенджерів. Так, це також відволікає, але момент цього відволікання кожен обирає самостійно.

3. Ігнорувати зібрання. Просто не збирайтеся по понеділках о 9 ранку і все буде в порядку. Співробітники вільно проведуть ранок, зможуть щось обміркувати або попрацювати.

Поділитися: