Twitter запровадив жорсткіші правила публікацій

153
tctechcrunch2011.files.wordpress.com
Соцмережа, що декларувала статус «платформи для свободи слова від партії свободи слова», почала банити акаунти з расистським контентом

У понеділок, 18 грудня, соціальна мережа Twitter зробила набагато жорсткішими правила публікацій і почала блокувати і позбавляти статусу «перевірений» акаунти тих, хто їх порушушує. Серед перших забаненних – білі супрематисти (прихильники ідеї вищості білої раси).

Віце-президент Twitter із суспільної політики та комунікацій в Європі, Африці й на Близькому Сході Шинед МакСвіні у вівторок, 19 грудня, аргументувала запровадження покарань за агресивну риторику в соцмережі, де багато років існувала повна свобода слова.

«Світ змінився. Ми зрозуміли, що більше не можна захищати будь-які судження в надії, що суспільство стане кращим, тому що расистське, гомофобське або екстремістське висловлювання спростують. Ми повинні обмежити присутність риторики ненависті й людей, пов’язаних із групами, що пропагують насильство», – наголосила вона.

Дізнайся, чому співробітники Twitter відмовляються від інтернету

У нових правилах Twitter нагадує, що в компанії як і раніше вірять у свободу висловлювань, однак мережа має намір забезпечити безпеку всім користувачам, а тому надалі боротиметься із закликами до насильства, переслідування та залякування окремих людей або їх груп за ознакою раси, статі, національності, сексуальної орієнтації, віри, віку, інвалідності або хвороби, а також спонукання до суїциду, сексуальної експлуатації дітей. Заборонені також графічні зображення і відео актів насильства і ненависті щодо будь-яких груп людей, порнографія тощо. Twitter забороняє розкривати будь-які персональні дані користувачів без їхньої згоди.

Нагадаємо, що в листопаді Twitter подвоїв допустиму кількість символів у повідомленні.

Ми також писали, що YouTube планує найняти до 10 тис. осіб для перевірки контенту.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: