Twitter вперше отримав чистий прибуток у розмірі $91,1 млн

150
www.techweez.com
Квартальна виручка збільшилася за рахунок скорочення витрат і зростання продажів відеореклами

Соціальна мережа Twitter вперше за 12-річну історію свого існування зафіксувала квартальне зростання чистого прибутку – $91,1 млн, або 12 центів у перерахунку на акцію. Для порівняння: за четвертий квартал минулого року американська компанія відзвітувала про збиток на суму $167,1 млн. Виручка соцмережі зросла на 2% – до $731,6 млн.

Запорукою успішних показників стало скорочення витрат і зростання продажів відеореклами.

Загалом відеоконтент і новий алгоритм, який показує актуальні пости на початку стрічки, дали змогу довше утримувати інтерес користувачів, уточнив аналітик BTIG Річард Грінфілд.

Дізнайтеся, чому співробітники Twitter відмовляються від інтернету

Порівняно з минулим роком користувачі стали трохи більше часу проводити в Twitter – близько 330 млн осіб на місяць. Водночас у США кількість користувачів скоротилася до 1 млн.

Компанія пояснює це протидією спаму, боротьбою з підозрілою активністю і очищенням мережі від фальшивих акаунтів. Не останню роль відіграло й запровадження жорсткіших правил публікації.

Здається, Twitter пішов шляхом Facebook. Соцмережа планує зробити новинну стрічку більш «персоналізованої і актуальною», що відповідає інтересам користувачів, повідомив засновник Джек Дорсі. Гендиректор націлений перетворити роботу мережі за принципом «Що відбувається зараз?», зосередившись на прямих трансляціях подій.

Рішення подвоїти кількість символів в одному повідомленні можна вважати першим кроком у цьому напрямку.

Перечитайте, як створювалася соцмережа: «Інкубатор Twitter».

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: