Твій шанс: 6 можливостей осені для розумних та креативних

1302
Shutterstock
Не гайте часу — розвивайтеся

Осінь — це завжди старт чогось нового у професійному плані. Сезон після відпустки, коли прагнеш нових звершень, розвитку та знань. K.Fund Media зробив підбірку грантів, стажувань та стипендій, які можуть вас зацікавити.

Грант на розвиток підприємницьких навичок


Де: 7 країн, серед яких і Україна

Коли: восени

Дедлайн: 8 жовтня

Подати заявку


Британська Рада запускає п’ятирічну програму Creative Spark та виділятиме гранти на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії. Проекти в рамках програми зможуть реалізовувати університети спільно із неурядовими організаціями, національними органами в секторі креативних індустрій у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії.

Умови: максимальний розмір гранту становить 50 тис. євро, спілкування в рамках проекту та оформлення заявки — виключно англійською мовою.


Стажування для художників та арт-менеджерів


Де: США

Коли: восени

Дедлайн: 12 жовтня

Подати заявку 


Програма стажувань для людей, які працюють у сфері візуального та медіа-мистецтва. Чудова можливість познайомитись з колегами з різних країн та створити власний інноваційний культурний проект. Перевага для участі надається тим заявникам, які не мають досвіду творчої роботи в США. Вік не має значення.

Умови: стажування триватиме протягом п’яти тижнів. Організатори оплачують всі витрати — переліт, візу, проживання, медичну страховку.


Навчання для журналістів, які пишуть про бізнес


Де: Чикаго

Коли: наступного року

Дедлайн: 15 жовтня

Подати заявку


На навчання запрошують журналістів зі значним досвідом роботи у ЗМІ та бездоганною англійською. Відібрані учасники відвідуватимуть лекції та практичні заняття у спеціальному кампусі, спілкуватимуться між собою та з відомими вченими.

Умови: навчання триватиме протягом 12 тижнів, організатори оплачують всі витрати на переліт та виділяють $12 тис. стипендії на проживання та харчування.


Стажування для фотожурналістів


Де: Японія

Коли: протягом року

Дедлайн: 31 жовтня

Подати заявку


Чудова можливість для фотографів та відеооператорів безкоштовно подорожувати Японією. Учасники програми зможуть повністю зануритися в культуру країни та писати матеріали про свої враження.

Умови: подорож триватиме протягом чотирьох тижнів, проживання та транспортні витрати покривають організатори.


Стажування для молодих дослідників


Де: США

Коли: наступного року

Дедлайн: 1 листопада

Подати заявку 


Програма для молодих науковців та викладачів, які прагнуть отримати допомогу на проведення своїх індивідуальних досліджень. Відібрані учасники працюватимуть над власними проектами в американських університетах, братимуть участь в наукових конференціях та семінарах. Подати заявку можуть кандидати до 40 років з дворічним досвідом роботи.

Умови: стажування триває академічний рік — 6-9 місяців, організатори оплачують переліт в обидві сторони, медичне страхування та витрати на навчальну літературу. До того ж передбачена щомісячна стипендія.


Стипендії на навчання для молодих лідерів


Де: Великобританія

Коли: наступного року

Дедлайн: 6 листопада

Подати заявку 


Стажування для людей з амбіціями, лідерськими якостями та академічними знаннями. Глобальна програма стипендій Chevening уряду Великобританії пропонує безкоштовне навчання для спеціалістів з України та дає їм можливість отримати магістерську ступінь з будь-якого предмету в будь-якому британському університеті.

Умови: навчання триватиме протягом року. Його повністю оплатять організатори, крім цього учасникам платитимуть щомісячні стипендії. Також программа покриває переліт в обидва боки, транспортні витрати в межах країни та візу.


Поділитися: