Цифровий українець – портрет від Vodafone

285
www.youtube.com
За п'ять років українці стали удвічі активнішими в мобільному інтернеті

За останні п’ять років частка користувачів мобільного інтернету серед абонентів «Vodafone-Україна» зросла майже в два рази – з 23% у 2013 році до 43% у 2018-му.

Про це свідчить інфографіка від оператора.

Що читати? Радить гендиректор «Vodafone-Україна» Ольга Устинова

«За останні п’ять років завдяки появі швидкісного інтернету 3G/4G уподобання українських користувачів мобільного зв’язку змінилися настільки, що тепер їх цілком справедливо можна назвати «цифровими українцями». Вони спілкуються в месенджерах, занурюються в доповнену реальність, дивляться фільми онлайн», – коментує прес-служба «Vodafone-Україна».

Кількість користувачів смартфонів зросла більше ніж утричі – з 19% в 2013-му до 60% сьогодні. При цьому за останній рік кількість смартфонів стандарту 4G збільшилася вдвічі.

Vodafone

Якщо п’ять років тому абоненти оператора витрачали 18,5 хвилин на день на дзвінки, то сьогодні вони надають перевагу розмовам у Viber. У 2013-му середній абонент заходив в інтернет з телефону 6 разів на місяць – а тепер він «заходить в інтернет о 6-й ранку».

Найпопулярнішою мобільною грою 2013 року був збір цукерок в Candy Crash Saga в метро – а тепер українські абоненти «полюють на покемонів у доповненій реальності», стверджують у «Vodafone-Україна».

скількі інтернету споживають
Vodafone

При цьому обсяг споживання мобільного трафіку за п’ять років зріс у 50 разів – з 383 ТБ до 19 151 ТБ в місяць по всій мережі оператора.

П’ять років тому українці «відправляли фото сина мамі в MMS» – тепер же вони «тегають маму в Instagram-пості про те, що поїли (і в шапці)». Домовляючись про спільну відпустку на морі, вони здійснювали по 50 дзвінків друзям, а тепер «створюють в Telegram групу «Море».

число цифрових українців збильшілося в 5 разів
Vodafone

Змінилося і звичайна поведінка. Якщо раніше абоненти воліли скачувати фільми в якості для КПК, то тепер дивляться кіно онлайн в HD-якості «через Vodafone TV».

що роблять українці в тнтернеті
Vodafone

45% мобільного трафіку сьогодні йде на перегляд і трансляцію відео, 23% – на соцмережі. Далі за популярністю йдуть завантаження додатків (10%), серфінг у мережі (9%), ігри (5%), прослуховування музики (4%), листування в месенджерах (3%) і робота в хмарних сервісах (1%).

Нагадаємо, 30 березня оператор підключив до зв’язку 4G в діапазоні 2600 МГц перші 20 міст України.

З 1 липня стартувало розгортання 4G в діапазоні 1800 МГц.

Поділитися: