Цукерберг вибачився за скандал з Cambridge Analytica у відомих друкованих виданнях

148
techcrunch.com
Засновник Facebook викупив рекламні місця на перших шпальтах у трьох популярних американських і шести британських газетах і журналах

Марк Цукерберг попросив вибачення за скандал з Cambridge Analytica, опублікувавши слова вибачень на перших шпальтах дев’яти популярних і шанованих друкованих видань.

Глава Facebook викупив рекламне місце на першій шпальті в трьох найбільших американських – New York Times, Washington Post і Wall Street Journal – і шести британських виданнях – Sunday Telegraph, Sunday Times, Mail on Sunday, Observer, Sunday Mirror і Sunday Express.

Ну помилилися: Марк Цукерберг про проблеми конфіденційності Facebook

«Ми відповідаємо за захист вашої інформації. Якщо ми не можемо цього зробити, то не заслуговуємо на вашу довіру», – із цих слів починаються опубліковані вибачення Цукерберга, надруковані великими літерами на всю першу шпальту друкованих видань.

Відзначимо, що американський мільярдер і винахідник Ілон Маск у п’ятницю видалив акаунти своїх компаній Tesla і SpaceX у Facebook, через кілька хвилин після того, як один з користувачів написав йому у Twitter: «Видаліть сторінки SpaceX, якщо ви – чоловік».

Глава безпеки Facebook йде у відставку через скандал з Cambridge Analytica.

Самі Facebook і Cambridge Analytica звинуватили у витоку даних кембриджського психолога.

Facebook після скандалу посилив правила захисту інформації.

 

Джерело: TechCrunch
Поділитися: