Цукерберг не втрачає надії повернути Facebook на китайський ринок

131
facebook.com/zuck
Власник Facebook відвідав Піднебесну із щорічним робочим візитом

28 жовтня засновник найпопулярнішої у світі соцмережі Марк Цукерберг зустрівся в Пекіні зі студентами бізнес-школи Університету Цінхуа.

За словами засновника Facebook, він обговорив із китайськими студентами їхні стартапи.

Водночас Business Insider передбачає, що іншою причиною візиту Цукерберга до Пекіну можуть бути переговори з керівництвом країни про повернення Facebook на найбільший інтернет-ринок – нагадаємо, соцмережа заборонена в Китаї з 2009 року.

Непрямим підтвердженням цього можна вважати і те, що у вересні Facebook призначив керівником департаменту зі зв’язків із держорганами Вільяма Шуаї, який до цього три роки забезпечував контакти з китайською владою в місцевій філії ділової соцмережі LinkedIn.

Зайнята людина: звичайний день з життя Марка Цукерберга

За інформацією Business Insider, Facebook також таємно тестував в Китаї додаток з обміну фотографіями.
На думку аналітика японської компанії Mizuho Securities Джеймса Лі, у компанії Цукерберга є «реальний шанс» повернутися на китайський ринок уже в 2018 році.

Із 2016 року The New York Times писала, що Facebook може повернутися до Китаю, тільки впровадивши інструмент цензури, який блокуватиме певні повідомлення в окремих регіонах Піднебесної. Однак зараз незрозуміло, чи розробляє компанія такий інструмент.

Раніше ми писали, що Facebook видалив акаунт китайського мільярдера Гуо Венгуя, що мешкає в Нью-Йорку, який регулярно публікував пости з критикою влади КНР.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: