Цікава футурологія: 7 найпопулярніших статей K.Fund Media про майбутнє людства

833
YouTube
Як змінять життя кожного з нас роботи, технології і нові наукові відкриття

1

Вплив технологій: 5 майбутніх змін в житті людства

Пол Брук – один із топ-менеджерів корпорації Dell EMC, керівник напрямку Data Analytics в регіоні EMEA і відомий футуролог. У корпорації Майкла Делла Пол пропрацював більше ніж 10 років, а його прогнози часто збуваються. Своє бачення майбутнього Пол публікує у своєму LinkedIn-акаунті та ніколи не відмовляється про своїх слів.

➔ Читати

2

5 головних змін до 2030 року

Просто зараз створюється світ, зовсім не схожий на той, в якому ми живемо. Ми стоїмо на порозі великих змін, новітніх технологій і процесів. Попереду – справжня золота ера. Про те, якою вона може бути і чим буде займатися людство, розповідає генеральний директор компанії ТММ Микола Толмачов.

➔ Читати

3

Заколот роботів: чому люди його бояться

Страх перед штучним інтелектом виплеканий всією історією людства. До такого висновку дійшов у своїй статті Стівен Кейв, виконавчий директор і старший науковий співробітник Центру вивчення майбутнього інтелекту «Леверхульм» (Leverhulme Centre for the Future of Intelligence – міждисциплінарний дослідницький центр Кембриджського університету). Але насправді, резюмує він, боятися треба не суперрозумних роботів, а природної дурості людей.

➔ Читати

cargocollective.com

4

Вирушаємо у майбутнє: 4 навички, які треба взяти з собою

До майбутнього потраплять не всі. Прогрес і розвиток торкнуться лише одиниць – тих, хто виходить за рамки звичної картини світу, експериментує та готовий працювати в командах. У цьому впевнений Андрій Длігач – генеральний директор української консалтингової компанії Advanter Group, доктор економічних наук, стратег і футуролог. На конференції iForum-2018 він виступив з доповіддю «Світ у 2030 році. До чого готуватися, що брати з собою». K.Fund Media опублікував головні тези спікера.

➔ Читати

5

10 навичок, що недосяжні для комп’ютера

Ринок праці поступово змінюється. Важливо розуміти, яким він буде в майбутньому, і вчасно адаптуватися. Багато професійних навичок, які були цінними ще п’ять років тому, сьогодні вже неактуальні. Soft skills поступово витісняють hard skills. Експерти говорять про те, що крім конкретних знань по спеціалізації, не менш важливі і вміння ефективно спілкуватися з людьми, домовлятися, знаходити рішення проблем, генерувати нові ідеї. Чого потрібно вчитися вже зараз, щоб в майбутньому не залишитися без роботи, розповідає куратор експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна Ірина Брицька.

➔ Читати

6

Тест: чи замінить робот вас на роботі

Роботи наступають і незабаром можуть залишити вас без роботи. Міжнародна консалтингова компанія McKinsey & Company опублікувала дослідження, згідно з яким за 10 років півсотні спеціальностей стануть незатребуваними. Але це зовсім не означає, що саме ви втратите роботу. Якщо хочете залишатися на плаву – час освоювати навички майбутнього, контролювати емоційний інтелект і не бояться приймати рішення. K.Fund Media підготував для вас тест: дайте відповідь на вісім простих питань і зрозумійте, наскільки загрозливою для вас є роботизація.

➔ Читати

Robohunter

7

Тренди науки 2018: четвертий вимір, криптовалюта в соцмережах, редагування генів та інше

Те, що ще кілька десятиліть тому здавалося фантастикою, стає реальністю на наших очах. Фізики відкрили четвертий вимір, великі країни раптово зацікавилися Місяцем, соцмережі й месенджери вирішили заснувати власні криптовалюти, а біологічні та інформаційні технології наближають революцію в медицині, попри труднощі. Що відбувається в сучасній науці — читайте в нашому матеріалі.

➔ Читати

Поділитися: