Церемонія відкриття Зимової Олімпіади 2018 зазнала хакерської атаки

130
narodna-pravda.ua
Критично важливі системи не постраждали, повідомили організатори, відмовившись оприлюднити джерело нападу

Зимові Олімпійські ігри 2018 стали жертвою хакерської атаки. Зловмисники здійснили кібернапад у п’ятницю, 9 лютого, під час церемонії відкриття в Пхенчхані, повідомили організатори. Дії хакерів зачепили роботу систем, включаючи інтернет і телетрансляцію, але не порушили життєво важливих процесів.

«Ми стежимо за тим, щоб наші системи були в безпеці, і вони в безпеці», – зазначив представник Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Марк Адамс.

Прочитайте 5 книг про легендарних спортсменів

Організатори та МОК вирішили не розкривати джерело кібератаки і заявили, що не знають, хто саме стоїть за нападом.

«Ми знаємо причину виникнення проблеми, але подібне часто трапляється під час проведення ігор», – повідомив представник організаційного комітету ігор у Пхенчхані Сун Байк-ю.

Reuters не заперечує, що кіберзагроз могла виходити з Північної Кореї, чия кордон з якою розташований у 80 км від місця проведення Зимоої Олімпіади 2018. При цьому під керівництвом КНДР знаходиться ціла армія хакерів.

Вперше з 2006 року обидві команди сусідніх країн пройшлися на церемонії відкриття Зимових Олімпійських ігор.

Також у січні дослідники кібербезпеки повідомили про потенційну загрозу хакерської атаки з боку Росії у відповідь на відсторонення через допінгові порушення, нагадує Reuters.

Facebook і Microsoft знешкодили північнокорейських хакерів.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: