Тримайте спинку: 10 вправ, які можна робити в офісі

243
Shutterstock
Як офісним працівникам тримати себе у хорошій фізичній формі

Сидячий спосіб життя вбиває. І це не просто гучні слова, а реальність. За даними консалтингової компанії Censuswide, майже 30% свого життя людина просто сидить на місці – в офісі або вдома. І це призводить до дуже поганих наслідків.
Сидіння називають такою ж поганою звичкою, як і куріння, а пасивний спосіб життя та сидіння протягом 9 годин на день збільшує можливість захворіти на рак більш як на 60%.

K.Fund Media радить 10 легких фізичних вправ, що допоможуть тримати себе у формі навіть в офісі.


Андрій Остапчук Співвласник Young Business Club

У мене в офісі є турнік. Я та мої працівники час від часу займаємось на ньому. Та це не все. Спорт – це мій стиль життя. Наприклад, сьогодні я прокинувся о шостій ранку та пішов на пробіжку. Бігав разом із бізнес-партнером, тому не лише займався спортом, а й провів ділову зустріч. Після цього у мене було зайняття з тайського боксу та спортзал. Я вважаю, що бізнес і зайняття спортом дуже пов’язані між собою. На власному досвіді помічаю, що покращення спортивних результатів завжди співпадає з успіхом у власній справі. Також помітив, що всі, хто входив до списки найбагатших українців, завжди мали якісь спортивні досягнення.


Олександр Рудницький Фітнес-тренер зі стажем 15 років

Перше, що потрібно зрозуміти – наше тіло призначене для руху, а не для сидіння. По суті, сидінням ми порушуємо всі закони природи. Перше, що страждає від сидіння – це хребет. А його нормальний стан – це 70% здоров’я всього організму. Через неправильне сидіння зменшується притік та відтік крові до головного мозку. Людям, які мають офісну роботу, варто звернути увагу на поставу. Щоб її тренувати, варто поставити собі нагадування та вставати з-за столу щогодини та притулятися спиною до стіни. Якщо поруч стіни немає, то варто просто встати і з’єднати ступні п’ятками. У танцях це називається п’ята позиція. У такій позі ваш хребет відпочиватиме. Крім того, пам’ятайте: спинка крісла – ваш ворог. Людина при правильному розподіленні навантаження може скільки завгодно сидіти без відчуття дискомфорту. Якщо все-таки, у вашого крісла є спинка – ставте її у «бойове положення», тобто максимально вертикально. І на останок – не забувайте знизувати плечима та розминати шию.


Поділитися: