Три причини, чому технології зруйнують тренд урбанізації

111
Як дрони допоможуть у доставці товарів до сел, а доповнена реальність – у створенні офісного середовища

Головний тренд дня сьогоднішнього – урбанізація. Є думка, що в майбутньому ми все будемо жити в містах. Експерт в логістиці Хуліо Хіл повністю не згоден з таким прогнозом. Каже, за допомогою технологій сільське господарство незабаром стане новим містом.

Люди переїжджають в міста, бо там більший вибір робочих місць, більш легкий доступ до товарів і послуг, насичене суспільне життя, але в майбутньому всі ці переваги будуть доступні і в сільській місцевості, запевняє Хуліо.

На міжнародній конференції TED він детально пояснив свою точку зору.

1

Думка, що в містах більше робочих місць, вже не актуальна.
Згідно з дослідженням агентства Global Workplace Analytics, більше 80% працездатного населення США вважало за краще б працювати з дому. До того ж, вже зараз завдяки доповненої реальності можна створити для себе відчуття роботи в офісі, де б ви не були.

2

Доступ до товарів і послуг можна отримати через інтернет.
Згідно з дослідженням компанії comScore, за минулий рік у США через інтернет купили більше половини товарів, проданих у роздріб, а світовий ринок електронної торгівлі оцінюється в два трильйони доларів. На думку Хіла, проблему з доставкою в майбутньому вирішать дрони.

3

Суспільне життя «переїхало» в соціальні мережі.
Зараз люди заводять друзів, спілкуються, пліткують і фліртують, сидячи вдома на дивані. Не обов’язково жити в місті, щоб бути активною людиною, для цього прекрасно підійде і сільська місцевість.

Поділитися: