Трелі солов’я замість цвірінькання: Twitter вдвічі збільшить розмір повідомлень

155
mundoejecutivo.com.mx
Революція в мікроблогінгу: довжина твітів не ієрогліфами може вирости до 280 знаків

У вівторок в офіційному акаунті Twitter з’явилась сенсаційна заява про те, що частина користувачів у всьому світі отримає можливість відправляти статуси розміром до 280 знаків. Це вдвічі більше, ніж всі попередні 11 років існування сервісу. Кількість щасливчиків компанія не уточнила.

Нагадаємо, саме стислість повідомлень – не більше 140 символів, включаючи посилання та зображення, – була головною відмінністю сайту мікроблогів з дня заснування в 2006 році.Щоб вмістити максимум інформації в статус та зекономити дорогоцінні знаки, користувачі сервісу першими вивчили всі сайти-скорочувателі посилань, а багато хто почав відправляти скріншоти текстів.

«Кожному з нас знайома біль спроби втиснути думки в твіт», – так описали проблему менеджер проекту Аліза Розен та глава команди розробників Ікухіро Іхара.

Захоплююча історія створення Twitter описана в книзі «Інкубатор Twitter» 

Reuters пояснює революційний крок компанії спробою переломити негативний фінансовий тренд. Незважаючи на популярність сервісу у політиків та медійних персонажів, Twitter почав зазнавати збитків – мінус $ 116 млн та нульовий приріст користувачів в другому кварталі 2017 року. У липні налічувалося 328 млн «твіттерян» проти 2 млрд акаунтів в Facebook.

Збільшення розміру повідомлення не торкнеться твітів китайською, японською та корейською мовами, йдеться в повідомленні компанії. Справа в тому, що в 140 ієрогліфів завжди можна було вмістити набагато більше інформації, ніж в статуси буквами.

Раніше ми писали про кадрові зміни у Twitter

 

Джерело: Reuters
Поділитися: