Toyota інвестує $1 млрд в азійський таксі-сервіс Grab

206
www.shutterstock.com
Після завершення угоди вартість Grab зросте до $10 млрд

Японська автомобільна корпорація Toyota купує частку в азіатському сервісі онлайн-замовлення таксі Grab за $1 млрд. Це найбільша інвестиція автовиробника в історії таксі-сервісу, повідомляє Reuters.

У 2021-му Toyota почне продавати у США «говіркі» автомобілі

Toyota стала найбільшим інвестором раунду фінансування Grab, який щойно завершився. У результаті ринкова вартість азійського таксі-сервісу може сягнути $10 млрд, відзначає Reuters із посиланням на анонімне джерело.

Toyota виявила інтерес до Grab ще в минулому році, коли вклала гроші в «азійський Uber», але суму інвестицій тоді не оголосили.

лого Grab
www.shutterstock.com

«Співпраця з партнерами масштабу Toyota сприяє вдосконаленню транспортної інфраструктури Південно-Східної Азії», – сказано в заяві Grab.

Топ-менеджер Toyota увійде до складу ради директорів Grab, а один із членів команди автовиробника обійме керівну посаду в таксі-сервісі.

Toyota пропонує фінансування і страхування водіїв і техобслуговування для їхніх авто, а дані для сервісів збиратимуться через уже встановлені в машинах Grab пристрої. На основі отриманих даних компанія має намір у майбутньому запустити власні мобільні сервіси.

«Разом із Grab ми створимо привабливіші та безпечніші сервіси для наших клієнтів у Південно-Східній Азії», – заявив виконавчий директор Toyota Шигекі Томояма.

Нагадаємо, що Grab запустив сервіс доставки їжі в Південно-Східній Азії, де купив підрозділ Uber.

Поділитися: