Toshiba нарешті продала свій підрозділ з виробництва чипів пам’яті

164
homify.in
Консорціум за участю Apple і Dell стане акціонером Toshiba Memory Corporation в березні 2018-го

У четвер, 28 вересня, рада директорів японської корпорації Toshiba підписала фінальну угоду про продаж підрозділу з виробництва карт пам’яті міжнародному консорціуму, очолюваному американською венчурною фірмою Bain Consulting, частки в якому мають у тому числі Apple і Dell.

Відповідно до прес-релізу Toshiba фінальна ціна угоди склала 3 трилліарди ієн, або $ 18 млрд. За угодою, консорціум вступить у повне право володіння акціями 30 березня 2018 року — через рік після початку торгів.

В Японії банки хочуть випускати власні валюти

Toshiba має намір продати ці активи, попри протистояння її партнера за мікрочиповим бізнесом — каліфорнійської технокомпанії Western Digital. Власники останньої впевнені, що можуть блокувати всі рішення Toshiba, що стосуються її «карткового» підрозділу, і збираються довести в суді незаконність його передачі консоціуму, яким управляє Bain Consulting.

Продаж частини мікрочипового підрозділу дасть Toshiba змогу уникнути розорення: становище компанії похитнулося через мільярдні збитки Westinghouse — її ядерного бізнесу в США. Додамо, що після угоди Toshiba частково збереже контроль над підрозділом мікрочипів —  як один з учасників консорціуму-покупця.

Ми також писали, що акції HTC стрімко подорожчали після продажу потужностей із виробництва смартфонів.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: