Топовий нон-фікшн: за підсумками Форуму видавців – 2018. Частина ІІ

1320
pixabay.com
Книжки для бізнесу і саморозвитку, які найбільше купували на Book Forum

Продовжуємо розповідати, який нон-фікшн користувався попитом на 25-му Форумі видавців у Львові. У першій частині ми опублікували 9 топових книг від «Нашого Формату», Yakaboo publishing та Pabulum. У цьому матеріалі — найпопулярніші видання BookChef, «#книголав» та «Видавництво Старого Лева».

BookChef

Homo deus: за лаштунками майбутнього

«Homo deus: за лаштунками майбутнього» Ювала Ноя Харарі

Протягом минулого століття людству вдалося зробити неможливе: приборкати голод, епідемії і війни. Про це професор історії Єврейського Університету в Єрусалимі Ювал Ной Харарі писав ще у першій своїй книзі – «Sapiens. Коротка історія людства», що стала світовим бестселером.

У наступній книзі Харарі вирішив зазирнути у майбутнє. У ньому, пророкує він, на нас чекають дивовижні успіхи наукової революції. Сьогоднішні темпи розвитку технологій приведуть до появи, по суті, надлюдини, Homo deus, «людини божественної», пише Харарі. Три пророцтва з книги «Homo deus» читайте в матеріалі K.Fund Media.


21 урок для 21 століття

«21 урок для 21 століття» Ювала Ноя Харарі

Яка цивілізація домінує в світі — західна, китайська чи ісламська? Що робити з епідемією фейкових новин? Чи наближається нова світова війна? У своїй останній поки що роботі знаменитий історик ставить непрості питання сьогодення і намагається спонукати читача знайти на них відповіді. Найактуальніші теми сучасності, на які звертає увагу автор, K.Fund Media зібрав в огляді книги «21 урок для 21 століття».


Скок у гречку: переосмислення подружніх зрад

«Скок у гречку: переосмислення подружніх зрад» Естер Перель

Чому люди зраджують навіть у щасливому шлюбі? Чому любовні інтрижки так ранять нас? Чи можливо кохати більш як одну людину водночас? У своїй динамічній книзі бельгійська лікарка-психотерапевтка Естер Перель намагається відповісти на ці запитання, аналізуючи випадки із реального життя.


«#книголав»

Серійний переможець

«Серійний переможець» Леррі Вайдела

Серійні переможці – люди, які крокують від перемоги до перемоги і завжди знаходять енергію і час для нових звершень. Більшість з них не мали визначних переваг на початку шляху, однак є одна особливість, що вирізняє їх з-поміж інших, – дії. Відомий американський фінансовий консультант Леррі Вайдел у своїй книзі пояснює, що приводить людей до омріяних висот. Про 5 кроків до успіху з книги «Серійний переможець» читайте в матеріалі K.Fund Media.


Сновидіння. Про що говорить мозок

«Сновидіння. Про що говорить мозок» Доріс Е. Коен

Щороку нам сниться близько 2-3 тис. снів, а запам’ятовуються лише кілька. Психотерапевтка Доріс Коен пише, що сни – таємна мова людської підсвідомості, та пропонує семикрокову методику пригадування та детального вивчення їх. Дотримуючись порад авторки, можна краще зрозуміти своє життя в реальному світі.


Їж, пий, худни: здоров’я без дієт

«Їж, пий, худни: здоров’я без дієт» Наталії Самойленко

Сучасний стандарт краси – це здоров’я. Контроль ваги, правильне харчування, фізичні вправи необхідні для того, щоб подовжити молодість й уникнути багатьох хвороб. Лікарка у сфері дієтології та ендокринології Наталія Самойленко у своїй книзі пояснює, як виникає зайва вага, та дає поради, як сформувати звичку правильно харчуватися.


«Видавництво Старого Лева»

Спостерігаючи за англійцями

«Спостерігаючи за англійцями» Кейт Фокс

Правила розмов про погоду чи секс, про споживання їжі чи флірт, закони облаштування оселі, особливості славнозвісного англійського гумору – усе це та багато іншого про звички англійців розповідає у своїй книзі відома дослідниця Кейт Фокс. Вона створила дотепний портрет англійського суспільства і показала читачам його культуру та стиль життя.


#НАШІ на карті світу

«#НАШІ на карті світу» Уляни Скицької

Іван Пулюй, Соломія Крушельницька, Енді Воргол, Софія Яблонська, Казимир Малевич, Ігор Сікорський, Марія Примаченко… Журналістка Уляна Скицька зібрала в книзі 80 історій про непересічних українців за походженням чи місцем народження. Це люди, яких визнав увесь світ, чиї досягнення дивують і надихають.


Історії про життя, смерть і нейрохірургію

«Історії про життя, смерть і нейрохірургію» Генрі Марша

Це книга спогадів і роздумів відомого британського нейрохірурга Генрі Марша, в якій зібрані історії стосунків між лікарем та пацієнтом. Автор розповідає, де є та тонка межа між гіркою правдою і крихкою надією та які якості особливо важливі у роботі з людьми.


Дізнайтеся більше про європейців, вирушивши в культурну подорож за допомогою інтерактивного літературного атласу Європи

Поділитися: