Тім Кук рекомендує: медичний додаток із величезним фотобанком

131
static3.businessinsider.com
Мобільний додаток VisualDx допомагає лікарям точно діагностувати захворювання

На медичний додаток VisualDx закликав звернути увагу сам генеральний директор компанії Apple Тім Кук.

Це програмне забезпечення, яке допомагає лікарям оперативно і точно діагностувати близько 3000 захворювань.

Головна особливість програми VisualDx – фотобанк із 40 тис. медичних зображень. Вони містять детальний опис захворювань, які проявляються на шкірі.

Крім того, компанія працює над інструментом Aysa. З його допомогою користувачі зможуть завантажити в VisualDx фото уражених ділянок шкіри і дізнатися свій приблизний діагноз.

Засновник і гендиректор VisualDx, професор медицини Артур Пап’є наголошує, що додаток покликаний допомогти лікарям, а не замінити їх. Разом з тим, за його словами, функція Aysa дасть пацієнтам змогу зрозуміти, наскільки серйозні проблеми зі здоров’ям вони мають і як швидко їм слід звернутися до лікаря.

Лікувальні інновації: три вдалих медичних стартапа

Тім Кук відзначив VisualDx, оскільки під час розробки цієї програми для App Store використовувалася CoreML – платформа для роботи з технологіями машинного навчання від Apple.

Ця платформа дає змогу аналізувати медичні зображення безпосередньо в додатку і виключає потрапляння фото пацієнтів до чужих рук.

Використання ПЗ від VisualDx платне – повноцінний доступ до додатка коштує $499 на рік. Крім App Store, його можна завантажити і на Google Play.

На сьогодні понад 1700 лікарень і половина медичних університетів у США використовують у роботі додаток VisualDx.

Як ми писали раніше, 2 жовтня Нобелівська асамблея в Каролінському інституті присудила Нобелівську премію в галузі медицини і фізіології Джеффрі Холу, Майклу Росбашу і Майклу Янгу за дослідження молекулярних механізмів, які контролюють циркадні ритми.

А група великих інвестиційних фондів, в тому числі «дочки» Alphabet і Goldman Sachs, намагаються через суд повернути свої інвестиції в американський медичний стартап Outcome Health.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: