Тім Кук підтримав кіберцензуру на саміті в Китаї

116
news.cgtn.com
На інтернет-конференцію влади КНР вперше приїхали голови Google і Cisco

Гендиректор Apple Тім Кук та головаа Google Сундар Пічаї виступили в неділю, 3 грудня, на відкритті щорічної Всесвітньої конференції з інтернету (WIC) у Вучжені (КНР), на якій пропагується китайська мережева політика.

Голова Apple закликав учасників інтернет-спільноти та розробників штучного інтелекту приділяти більше уваги приватності й безпеці користувачів, а також гуманізму.
Водночас, один з високопосадовців Китаю заявив про посилення державного інтернет-контролю за потенційними терористами і злочинцями.

Успіх найдорожчої компанії у світі залежить від прихильності до неї влади Піднебесної, нагадує Bloomberg. У Китаї в Apple – основна виробнича база і найбільший закордонний ринок збуту, тому Кук приїхав сюди вже вдруге за останні пару місяців.

Сундар Пічаї на WIC виступив на малолюдній панелі, присвяченій цифровій економіці. Нагадаємо, діяльність найпопулярнішого пошуковика планети Google практично повністю заблокована в КНР.

Ще одним зірковим учасником саміту став Чак Роббінс, гендиректор корпорації Cisco, що спеціалізується на мережевому обладнанні.

Bloomberg відзначає, що топ-менеджери IT-гігантів вперше приїхали на конференцію у Вучжені. На думку видання, приїзд Кука, Пічаї та Роббінса свідчить, що влада КНР збирається просувати свою інтернет-політику в усьому світі.
«Підхід китайського уряду поки що демонструє найвищу ефективність: дві корпорації з КНР сьогодні входять до топ-5 найдорожчих компаній світу», – нагадали в британської дослідницькій фірмі New Street Research.

Раніше ми писали, що в КНР майже одразу перестала працювати одна з «фішок» Apple Watch 3.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: