Tetra Tech витратить $85 млн на підвищення енергобезпеки України

205
pxhere.com
Компанія уклала контракт з Агентством США з міжнародного розвитку

Американська компанія Tetra Tech, один з найбільших постачальників консалтингових та інженерних послуг у світі, уклала контракт з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) на суму $85 млн. Гроші вкладуть у підвищення енергобезпеки України, повідомив «Інтерфакс-Україна». 

Tetra Tech надасть технічні послуги для підтримки інвестиційної привабливості енергетики України в приватному секторі, а також збільшуватиме генерацію «зеленої» енергії, щоб забезпечити українців «надійною і доступною енергією», сказано в заяві компанії.

«Зелена» енергія витісняє виробників теплової енергетики

У планах Tetra Tech – розробити конкурентоспроможні моделі енергетичного ринку і завершити оцінку ресурсів сектору «зеленої» енергетики України, щоб залучити приватні інвестиції.

Tetra Tech має намір спільно з українськими компаніями «розкрити інституційний потенціал України, забезпечивши проведення стійких реформ».

Контракт Tetra Tech – частина п’ятирічної програми USAID з підвищення енергобезпеки України за допомогою конкурентних енергетичних ринків, нормативно-правової бази в енергетичному секторі та стійкості енергопостачань у країні.

Як ми вже писали, ЄБРР інвестує €250 млн в «зелену» енергетику України за програмою USELF-III.

«Зелена» альтернатива: Україна замислилася про вітрову і водневу енергетику.

Поділитися: