Тест: чи підготовлені ви до кібератаки?

253
propelinsurance.com
Чи зможете ви вберегти свої особисті дані від хакерів

За цей рік Україна тричі опинялася в епіцентрі масштабних кібератак. У травні вірус WannaCry (також відомий як WannaCrypt, WCry, WanaCrypt0r 2.0 і Wanna Decryptor). Вірус уразив близько 300 тис. комп’ютерів у 150 країнах. Програма шифрує майже всі файли, що зберігаються на комп’ютері, і вимагає грошовий викуп за їх розшифровку.

Друга атака сталася напередодні дня Конституції – 27 червня. Від неї українці постраждали більше. Через вірус під назвою Petya.А робота десятків українських банків, сайтів державних органів і багатьох компаній зупинилася. Була паралізована робота аеропорту «Бориспіль», діяльність недержавних підприємств виявилася замороженою. Програма блокує комп’ютер, позбавляючи користувача можливості завантажити систему і доступу до даних. При спробі перезавантаження ПК на екран виводиться вікно з пропозицією перевести $300 на Bitcoin гаманець або втратити інформацію назавжди. 70 осіб перевели гроші вимагачам.

Остання атака, яка сталася цього тижня, зачепила аеропорт «Одеса», а також сайт Мінінфраструктури, сайт Державіаційної служби та київський метрополітен.

У Держспецзв’язку, проте, не виключають нову хвилю атак, тому ми створили тест, який дозволить зрозуміти, чи зможете ви вберегтися від чергового вірусу.

Поділитися: