Tesla звільнила сотні працівників після провального кварталу

147
static6.businessinsider.com
Спостерігачі стверджують, що компанія Ілона Маска позбавила роботи до 700 осіб за профспілкову активність

Американський виробник електромобілів Tesla звільнив кілька сотень працівників за підсумками щорічної переатестації персоналу. Прес-реліз компанії не вказує кількість вивільнених вакансій, але наголошує, що роботу втратили переважно адміністративні співробітники і «менеджери з продажу».

«У будь-якій компанії, особливо там, де працюють 33 тис. осіб, атестація часом призводить до звільнень… Tesla продовжує рости і наймати нових працівників по всьому світу», – сказано в заяві автовиробника. Компанія має намір знайти нових людей на «переважну більшість» свіжих вакансій. Керівництво впевнене, що звільнення не погіршили настрій в колективі, оскільки «передовики виробництва» отримали підвищення і бонуси.

Минулого тижня космічна компанія Ілона Маска запустила на орбіту дві ракети-носії

Тим часом кілька співробітників Tesla (в тому числі ті, що зберегли посаду) повідомили The Mercury News, що без роботи залишилися від 400 до 700 осіб, у тому числі робітники й інженери. За їхніми словами, роботодавець жодним чином не попередив співробітників про звільнення заздалегідь.

Співрозмовники видання допускають, що масове звільнення спрямоване проти профспілки. Профспілка автомобільних робітників США вже скаржився владі, що компанія Ілона Маска утискає профспілкових активістів.

The Mercury News вважає, що рішення менеджменту зумовлено провальними показниками Tesla в третьому кварталі – компанія втратила $336 млн – і прагненням переломити ситуацію. Видання припускає, що проблеми викликані нестачею робочих рук для збирання бюджетної новинки – Tesla Model 3.

Раніше ми писали, що в третьому кварталі 2017-го з конвеєра зійшло лише 260 електроседанов Tesla Model 3.

Поділитися: