Tesla заперечує проблеми з виробництвом седана Model 3

186
financialtribune.com
Американський автовиробник Tesla запевнив, що виробництво електричного седана Model 3 зростає чітко за планом

Американський виробник електрокарів Tesla спростував інформацію, що проблеми з випуском седана Model 3 тривають.

Напередодні американський телеканал CNBC із посиланням на співробітників компанії Ілона Маска повідомив, що автовиробник зіткнувся з труднощами у ході виробництва батарей на своєму заводі Gigafactory в американському місті Спаркс (штат Невада).

Телеканал стверджує, що співробітники Tesla змушені вручну збирати деякі акумулятори, через що компанія залучила до складання десятки працівників свого постачальника.

Нагадаємо, що в третьому кварталі 2017-го Tesla зірвала плани з випуску електромобіля Model 3, що призвело до падіння акцій компанії. Одразу після провального кварталу автовиробник звільнив кілька сотень співробітників.

Після резонансної новини від CNBC вартість акцій Tesla знизилася на 2,4%, проте вони зросли на 1,6% одразу після того, як компанія спростувала наявність проблем з виробництвом Model 3.

Шлях Ілона Маска: у чому секрет формули Tesla

«Ми на шляху до мети – зростання темпів виробництва Model 3, затверджених у цьому місяці. Перш ніж ми налагодимо серійне виробництво, деякі етапи виробничого процесу за визначенням вимагатимуть ручної роботи», – йдеться в заяві компанії Ілона Маска.

До кінця першого кварталу 2018-го Tesla планує щотижня випускати по 2,5 тис. примірників Model 3, а до кінця другого кварталу автовиробник сподівається збільшити обсяги виробництва електричного седана ще вдвічі.

Як ми писали раніше, Tesla почала приймати попередні замовлення на свою електрофуру в Європі.

А Ілон Маск на десять років відмовився від зарплати і бонусів у Tesla.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: